OFERTA

TRENING PERSONALNY

Praca trenera personalnego jest dla mnie wyzwaniem i przyjemnością! Trening to długi proces. To poznanie trybu życia klienta, jego nawyków żywieniowych i jego oczekiwań.

Podczas przygody z treningiem personalnym najpierw się poznajemy, aby następnie przejść do wyznaczenia celów treningowych i opracować plan działania. Podczas treningu skupiamy się na indywidualnym podejściu. Pod bacznym okiem klient wykonuje wybrane ćwiczenia. Upewniamy się, że ćwiczenia wykonywane są poprawnie, a klient będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie. Z czasem ciężar i trudność wykonywanych ćwiczeń będą większe, a wraz z nią pewność siebie osoby ćwiczącej.

Każde ćwiczenie to nowe wyzwanie, a robimy to dla siebie, dla poczucia spełnienia i satysfakcji, pozostawania w dobrym zdrowiu na długie lata.

Aby tak było czasem potrzeba paru wskazówek na dobry start. Satysfakcjonuje mnie fakt, że mogę pomóc i towarzyszyć podczas tego procesu, upewniać się, że osiągniesz to czego chcesz. Dopinguje i motywuje do dalszych wyzwań i pracy nad sobą, dobierając odpowiednie środki do indywidualnych potrzeb, aby każdy po wyczerpującym treningu wychodził zadowolony.

Nie ma na co czekać i do dzieła!!!

Jeśli chcesz zacząć przygodę ze sportem bądź ją kontynuować pod bacznym okiem trenera, po prostu zgłoś się! Skontaktuj! Wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla każdej bolączki i uzyskamy upragnione cele.