OFERTA

ZAJĘCIA O WYSOKIEJ INTENSYWNOŚCI

To niec innego niż wysoko intensywny zestaw ćwiczeń skierowany strikte na spalanie.

Jest to świetna alternatywa dla osób które lubią się poruszać, zmęczyć i spalić dużo kalorii w krótkim czasie. „The Harmoy wychodzi na przeciw również tym wymaganiom. Do treningów o bardzo wysokiej intensywności należy:

Young Woman Doing High Knees Exercise Isolated On Orange Background
Fitness woman

Tabata

Intensywny trening interwałowy. Tylko 4 minuty intensywnego wysiłku przerwa . Całość trwa około 45 min. Trening metaboliczny, bo tak też nazywane są ćwiczenia Tabata, jak sama nazwa wskazuje, przyśpiesza metabolizm i pozwala efektywnie redukować tkankę tłuszczową Jego ogromną zaletą jest angażowanie wielu grup mięśniowych, co w bardzo korzystny sposób wpływa nie tylko na ogólny wygląd sylwetki, ale także poprawę wydolności tlenowej i beztlenowej organizmu. Tabata łączy w sobie ćwiczenia anaerobowe (ćwiczenia beztlenowe) i ćwiczenia aerobowe (ćwiczenia tlenowe), więc pozwala jednocześnie poprawić wydolność i wytrzymałość organizmu. Dodatkowym efektem ćwiczeń Tabata jest skuteczna i dość szybka redukcja tkanki tłuszczowej oraz rzeźbienie sylwetki.

HIIT

High Intensity Interval Training to intensywny trening interwałowy, przeznaczony przede wszystkim dla osób, którym zależy na szybkiej utracie tkanki tłuszczowej. Jest to bardzo skuteczna forma treningu, zapewniająca dobre efekty, a tym samym niezajmująca wiele czasu.  polega na przeplataniu tempa wykonywanych ćwiczeń. Są to krótkie okresy intensywnego wysiłku przerywane ćwiczeniami cardio w umiarkowanym tempie. Do treningu wpleść można dowolny rodzaj ćwiczeń, od jazdy na rowerze, przez bieganie, ćwiczenia siłowe