OFERTA

ZAJĘCIA GRUPOWE

W naszej ofercie nie może zabraknąć zajęć grupowych

Lubisz ćwiczyć z innymi? Motywuje Cię praca w grupie? Te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

IMG-20210915-WA0022

Oferujemy szeroki wachlarz zajęć grupowych czyli:

czyli Total Body Conditioning to trening łączący ćwiczenia aerobowe ze wzmacniającymi, które wykonuje się przy rytmicznej muzyce. Jak wskazuje nazwa, służy modelowaniu całego ciała. Dlatego podczas treningu angażowane są zarówno górne, jak i dolne partie mięśni.

to połączenie fitnessu i ćwiczeń z piłką. To energiczne zajęcia fitness z użyciem piłek różnej wielkości, które poprawiają kondycję. Dzięki swojemu charakterowi wpływają także pozytywnie na nastrój. Ten pozornie łatwy sposób ćwiczenia pozwala na wzmocnienie mięśni i może przynieść bardzo satysfakcjonujące efekty dla zdrowia i figury.

czyli intensywny trening interwałowy. Tylko 4 minuty intensywnego wysiłku i przerwa . Całość trwa około 45 min. Trening metaboliczny, bo tak też nazywane są ćwiczenia Tabaty. Przyspiesza metabolizm i pozwala efektywnie redukować tkankę tłuszczową. Jego ogromną zaletą jest angażowanie wielu grup mięśniowych, co w bardzo korzystny sposób wpływa nie tylko na ogólny wygląd sylwetki, ale także poprawę wydolności tlenowej i beztlenowej organizmu. Tabata łączy w sobie ćwiczenia anaerobowe (ćwiczenia beztlenowe) i ćwiczenia aerobowe (ćwiczenia tlenowe), więc pozwala jednocześnie poprawić wydolność i wytrzymałość organizmu. Dodatkowym efektem ćwiczeń Tabata jest skuteczna i szybka redukcja tkanki tłuszczowej oraz rzeźbienie sylwetki.

wykorzystywany zarówno w rehabilitacji jak i w klubach fitness, stosowany w celu wzmocnienia mięśni, poprawy równowagi, koordynacji i przywrócenia prawidłowych wzorców ruchowych.
Trening ten bazuje na imitowaniu ruchów złożonych, podobnych do czynności wykonywanych w życiu codziennym, takich jak: dźwiganie zakupów, podnoszenie ciężaru (dziecka) z podłogi, czy sięganie po przedmioty znajdujące się wysoko na półce. Trening funkcjonalny przeznaczony jest dla każdej grupy wiekowej, należy jednak pamiętać o dostosowaniu jego formy indywidualnie do każdej osoby.

to połączenie ćwiczeń o charakterze siłowym oraz cardio. Jak sama nazwa wskazuje, ćwiczenia wykonuje się w tzw. obwodach, innymi słowy – w seriach składających się z kilku ćwiczeń z określoną liczbą powtórzeń. Przykładowy trening obwodowy może obejmować 10 rodzajów ćwiczeń wykonywanych w seriach bezpośrednio po sobie. Czas na odpoczynek następuje dopiero po wykonaniu pełnego obwodu. Odróżnia to trening obwodowy od klasycznego treningu siłowego, w którym przerwy robi się częściej – po wykonaniu określonej liczby powtó

jest bardzo modny w ostatnich latach. Trening wytrzymałościowo-siłowy z użyciem specjalnej sztangi. Trening ma charakter ogólnorozwojowy. Podczas niego kolejno wzmacniane są poszczególne grupy mięśniowe zarówno górnej, jak i dolnej partii.

to trening ukierunkowany na dolne partie ciała, a w szczególności na pośladki. Obejmuje on różnorodne ćwiczenia wzmacniające, mające na celu poprawę ich wyglądu i wzmocnienie tej partii mięśni

to trening, który zawiera rozgrzewkę a następnie wszystkie ćwiczenia skupiają się na wzmocnienie i ujędrnienie brzucha.

często nazywane są także Jump Fitness (Fit and Jump, Jumping Fitness, Fitness na trampolinach). Treningi te mają na celu poprawę kondycji oraz wytrzymałości. Program ćwiczeń obejmuje specjalnie dobraną sekwencję ćwiczeń (bieg, skoki, tradycyjne ćwiczenia fitnessowe), które gwarantują nie tylko duży wysiłek, ale także doskonałą zabawę. Skoki na trampolinie to bardzo wszechstronny trening dla całego ciała. Skoki na miękką powierzchnię amortyzują pracę stawów, jednocześnie aktywuje się duża partia mięśni, w tym także mięśnie głębokie.