OFERTA

TRENING EMS

Czym jest trening EMS:

czyli elektrostymulacja mięśni wykorzystywana kiedyś jedynie w rehabilitacji teraz również wprowadzona do branży fitness. Polega na wywoływaniu intensywnych skurczów tkanek za pomocą impulsów elektrycznych. Nie maszyn, ciężarów bądź wycieńczającego cardio. Bodźce elektryczne są w stanie kurczyć i rozluźniać mięśnie, poprawiając ich wydolność.
Odbywa się to poprzez układ specjalnych elektrod umiejscowionych na zakładanym przez ćwiczącego kombinezonie. Swoista zbroja jest stosunkowo lekka, nie ogranicza ruchów oraz współpracuje z dedykowanym komputerem obsługiwanym przez doświadczonego trenera.

Elektrostymulacja to doskonały sposób na zabicie treningowej nudy – sesja dostarcza niezapomnianych wrażeń, umożliwiając poznanie najdrobniejszych (i najsłabszych) mięśni swojego ciała. Jest to znakomita propozycja dla zawodników sportów siłowych i sylwetkowych, którzy nie chcą tracić formy po kontuzji, oraz osób, które chcą szybko wyszczuplić sylwetkę i zacząć przygodę ze sportem ale również dla osób po kontuzjach, mających problemy ze stawami, po ciąży i wielu innych!
Z EMS nie musimy biegać przez 1,5 godziny, cztery razy w tygodniu. Te same efekty stają się dostępne w ramach dwóch 20-25-minutowych sesji elektrostymulacyjnych.

Zalety elektrostymulacji:

Przeciwwskazania:

 W przypadku innych schorzeń przed podjęciem treningu EMS niezbędna jest konsultacja z lekarzem.

The harmony korzysta na treningach EMS z najnowocześniejszego sprzętu sprowadzanego z zagranicy INNLINE które przeprowadziło dla nas wiele badań między innymi jak trening elektrostymulacji działa w przypadku bólów pleców i innych które są dostępne na naszej stronie.