OFERTA

TECHNOLOGIA LIFEWAVE

Technologia Lifewave to nowy sposób na zdrowsze życie, odejście od rutyny i wyjście poza przyjęte granice. Te produkty ratują nas od alternatywnych leków.

Lifewave proponuje wiele produktów dla zarówno sportowców jaki i osób zmagających się z wieloma schorzeniami takimi jak bólami, migrenami, cukrzycą, astmą, leczy skórę, odmładza a nawet jest niezastąpione przy chorobach nowotworowych i wieloma wieloma innymi. Produkty Lifewave nie posiadają żadnej chemii, składają się tylko z naturalnych produktów, które nie mają żadnego negatywnego wpływu na nas. Stosuje te produkty, stosuje je moja rodzina. Stosuje je coraz więcej osób, które straciły już nadzieje na Te małe plastry działają na zasadzie fototerapii.
Dowiedz się więcej bezpośrednio na stronie: www.lifewave.com/AnnaWitkowska lub odezwij się do mnie, udziele wszelkich informacji i doradzę co będzie idealne dla Ciebie

Sposób działania plastrów do fototerapii

Ludzkie ciało emituje ciepło pod postacią światła podczerwonego. Nasze plastry zostały opracowane w taki sposób, aby po umieszczeniu na ciele wychwytywały emitowane światło podczerwone, przez co odbijają fale światła o określonej długości. Proces ten stymuluje określone punkty na skórze pobudzające organizm do produkcji korzystnych dla zdrowia efektów, właściwych dla każdego plastra LifeWave.

Co odróżnia dany plaster LifeWave od innych?

Każdy plaster jest opracowany wyłącznie w celu odbijania fal światła o określonej długości, by stymulować konkretne punkty na skórze. Dzięki temu każdy plaster zapewnia unikatowe korzyści dla zdrowia (np. łagodzenie bólu, zwiększenie poziomu energii itp.). Żadne leki ani substancje chemiczne nie dostają się do Twojego organizmu.

Wszystkie produkty Lifewafe posiadają są przebadane i posiadają patent.

Energy Enhancer

Badanie to potwierdza, że Energy Enhancer istotnie wpływa na metabolizm, zwiększając poziom energii, wydolność i wytrzymałość organizmu. Wyniki te wskazują również na znaczną poprawę ogólnej wydolności aerobowej.

Y-Age Aeon

Klinicznie wykazane działanie obniżające poziom stresu
Klinicznie wykazane działanie zmniejszające stany zapalne w organizmie
Wspomaga relaksację
Opatentowana, zastrzeżona forma fototerapii
Bez leków, substancji chemicznych i stymulantów

Y-Age Carnosine

Klinicznie wykazane działanie zwiększające wytrzymałość nawet o 125%*
Poprawia siłę i elastyczność.
Wspomaga ogólną kondycję.
Poprawia bioelektryczne właściwości organów.
Opatentowana, zastrzeżona forma fototerapii
Bez leków, substancji chemicznych i stymulantów

Y-Age Glutathione

Glutation jest najważniejszym antyoksydantem organizmu
Wspiera układ odpornościowy
Pomaga w uwalnianiu toksyn, które odkładają się w organizmie
Wspomaga ogólną kondycję
Opatentowana, zastrzeżona forma fototerapii
Bez leków, substancji chemicznych ani stymulantów

Icewave

Bezpieczny i naturalny środek przeciwbólowy.
Może być używany do łagodzenia bólu całego ciała lub bólu miejscowego. Szybko działa i nie uzależnia. Wygodny i łatwy w stosowaniu. Bez leków, substancji chemicznych i stymulantów

X39

Pierwszy produkt, który powstał z myślą o aktywacji komórek macierzystych w naszym ciele.  Jak X39 to robi? Wykorzystując naszą opatentowaną formę fototerapii, X39 zwiększa poziom peptydu GHK-Cu.  To naturalnie występujący w naszym organizmie peptyd, którego ilość znacząco spada wraz z wiekiem.  Po ukończeniu 60 roku życia poziom GHK-Cu spada nawet o ponad 60%.

Plastry Silent Nights

Nie zawierają leków, substancji chemicznych ani stymulantów. To produkt o klinicznie potwierdzonym działaniu, wpływający na poprawę jakości i długości snu bez uczucia oszołomienia następnego dnia. Obudzisz się wypoczęty, pełen energii, co pozwoli na lepsze korzystanie z życia.

Plastry SP6 Complete

mają zastosowanie podczas walki z nadmiernym apetytem. Stymulują organizm do mniejszego łaknienia szczególnie na słodycze i nadmierne najadanie.
Mają również zastosowanie dla gospodarki hormonalnej. Mają za zadanie uregulować hormony w naszym organizmie. Ich najlepsze działanie widać przy jednoczesnym zastosowaniu oczyszczania organizmu.

Nirvana

stymuluje produkcje endorfin. Jeśli borykasz się ze stanami depresyjnymi. Chodzisz przytłumiony, Nirvana jest właśnie rozwiązaniem dla Ciebie. Bez leków i substancji chemicznych.