O mnie

Poznaj mnie bliżej

Anna Witkowska -Jestem Instruktorem Fitness, Trenerem Personalny, Trenerem EMS- Elektrostylulacja mięśni Absolwentką Akademii Szkolenia Trenerów Sportu Turystyki i Rekreacji

posiadam uprawnienia do prowadzenia: Fintess Step, Fitball, Trening funkcjonalny, Trening na Trampolinie, zdrowy kręgosłup, Power Pump, Stretching, zajęcia dla kobiet w ciąży i po porodzie. Ukończyłam szkolenie Elite Fitness Academy na trenera personalnego.

IMG-20210915-WA0011

Od najmłodszych lat sport jest częścią mnie. Jako mała dziewczynka musiałam poddać się intensywnej rehabilitacji. Każdego dnia wykonywałam wiele różnych ćwiczeń na siłowni, na basenie, na boisku. Stało się to moim nawykiem i rutyną a po jakimś czasie moją pasją. Już jako nastolatka zdecydowałam, że to mnie uszczęśliwia i właśnie tym chce się zajmować w przyszłości. Jako jedna z najmłodszych uczestniczyłam w moim pierwszym szkoleniu na instruktora fitness. Tak zaczęła się moja przygoda. Dziś w pełni mogę się tym cieszyć.
Moją pasją stało się dociekliwość jak ćwiczyć, co robić by czuć się dobrze.
Po latach intensywnych i systematycznych ćwiczeń jestem sprawna i nic mnie nie ogranicza. Widząc jak bardzo aktywność fizyczna pomaga mi w życiu codziennym, chcę się tym dzielić! Chcę aby każdy mógł się cieszyć zdrowiem, sprawnością i znaleźć „tą” harmonie w życiu. Cały czas się kształcę, aby móc sprostać różnym, indywidualnym potrzebom każdej osoby. Wiem, że dzięki stosowaniu innowacyjnych metod w połączeniu z już znanymi, mam więcej możliwości żeby pomóc innym, jednocześnie czerpiąc z tego wielką radość i satysfakcje.
Wygląd i piękna sylwetka to nie wszystko. Sport to również dbanie o swoje samopoczucie i zdrowie.
Moim celem jest osiągnięcie harmonii duszy z ciałem.